Narty w Karkonoszach

/Narty w Karkonoszach
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Narty w Karkonoszach

2021-01-26T14:32:09+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Narty w Karkonoszach
Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów i zarazem Czech rozciągające się na przestrzeni ok. 40 km (od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie do Przełęczy Lubawskiej na wschodzie).

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Jagniątkowa lub okolic. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Zajęcia na stoku prowadzone przez instruktora narciarstwa dla początkujących i dla tych zaawansowanych: jazda na nartach i snowboardzie. Powrót do hotelu na obiad. Po południu przejazd do Cieplic. Pobyt w Termach Cieplickich – 2-godzinna zabawa w basenach z podgrzewaną wodą, zjeżdżalniach rurowych i trzytorowej zjeżdżalni rodzinnej, jacuzzi, biczach i płaszczach wodnych, dziką rzeką i huśtawką wodną. Super relaks po ciężkim dniu na stoku gwarantowany! Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie + prowiant. Całodzienne zajęcia na stoku. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorne rozgrywki sportowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Szklarskiej Poręby – spacer po mieście. Zwiedzanie Chaty Walońskiej, gdzie poznamy lud odkrywców tajemnic jakie kryją w sobie Karkonosze, dowiemy się m.in. jaki kamień przyniesie nam szczęście. Powrót do hotelu, obiad. Po południu wyjazd na wieczorne zjazdy nartostradowe. Powrót na  kolację, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie + prowiant. Całodzienne zajęcia na stoku. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorne rozgrywki sportowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd na stok – konkurs na super narciarza. Powrót do hotelu na obiad. Po południu wodna zabawa w Termach Cieplickich. Powrót na kolacje, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

Ferie zimowe trwają krótko! A my gwarantujemy, że spędzicie z nami niezapomniane chwile. Karkonosze oferują wiele stoków i tras narciarskich o różnej długości i stopniu trudności, czyli wszystko to czego miłośnik sportów zimowych może zapragnąć.

UWAGA!
Jeździmy na stokach: Karpacz – Biały Jar, Szklarska Poręba – Sudety Lift: Dolina Szczęścia, Puchatek, Lolobrygida, Dziwiszów – Łysa Góra: Aesculap.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja lub śniadanie, prowiant na stok, obiad w porze kolacji. Posiłki w formie bufetu. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelu 3/4* w pok. 2 os., pilot, ubezpieczenie (NWW 5 000 zł, ski), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: karnety narciarskie (szacunkowy koszt ok. 50-60 zł/dzień), instruktor snowboardu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Karkonosze – fot. by hoteleuropalubin, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-296177/

 

 

 


Narty Karkonosze Białystok, Narty w Karkonoszach Bydgoszcz, Narty w Karkonoszach Elbląg, Narty Karkonosze Gdańsk, Narty Karkonosze Gorzów Wielkopolski, Narty w Karkonoszach Katowice, Narty Karkonosze Kielce, Narty w Karkonoszach Kraków, Narty Karkonosze Lublin, Narty Karkonosze Łódź, Narty w Karkonoszach Olsztyn, Narty w Karkonoszach Opole, Narty w Karkonoszach Poznań, Narty Karkonosze Rzeszów, Narty w Karkonoszach Szczecin, Narty Karkonosze Toruń, Narty w Karkonoszach Warszawa, Narty w Karkonoszach Wrocław, Narty Karkonosze Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.