REWAL – KAMIEŃ POMORSKI – MIĘDZYZDROJE

/REWAL – KAMIEŃ POMORSKI – MIĘDZYZDROJE
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

REWAL – KAMIEŃ POMORSKI – MIĘDZYZDROJE

2021-01-14T14:02:28+00:00
Kategoria: Wczasy
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Dojazd własny
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Dojazd własny do Rewala. Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym, który jest położony w centrum, do plaży 300 m. Odpoczynek, obiad, spacer nadmorskim deptakiem lub plażą. Jedną z atrakcji Rewala jest możliwość zobaczenia pracy ludzi morza, czyli rybaków, znajduje się tutaj baza rybacka. Kolacja, nocleg.
2-9. DZIEŃ
Gry i zabawy na plaży, obiad. Odpoczynek, wycieczka piesza po mieście, gdzie zobaczymy nadmorskie wille, kościół w którym znajduje się stary tryptyk przedstawiający Matkę Boską w otoczeniu świętych. amfiteatr, kolacja. Wieczorny spacer, gdzie na wysokim brzegu klifowym znajduje się taras widokowy, z którego można podziwiać piękno Bałtyku i wspaniałe zachody słońca.
– Wycieczka piesza, Trzęsacz ruiny kościoła – zabytek klasy „0” oraz zobaczymy pałac z  XIX w. z parkiem założonym ponad 200 lat temu.
Wycieczka autokarowa do Kamienia Pomorskiego zwiedzanie miasta: katedra, bazylika romańsko – gotycka z przełomu XII/XIII w. jest najwspanialszym pomnikiem i największym obiektem zabytkowym Kamienia Pomorskiego, słynne barokowe organy. Zobaczymy dwór kurii biskupiej, który położony jest przy placu katedralnym oraz usytuowany w centrum staromiejskiego rynku gotycki ratusz z przełomu XIII/XIV w. Obecnie jest siedzibą Urzędu Miejskiego przejazd przez most zwodzony w Dziwnowie, następnie Międzyzdroje, zwiedzanie miasta, wejście do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego, spacer przez miasto, promenada gwiazd, molo… Czas wolny na kawę… Przejedziemy do miejscowości Lubin na Wzgórze Zielonka, gdzie znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać imponującą „krainę 44 wysp”, czyli ciągnące się po horyzont trzcinowiska porastające od północy Zalew Szczeciński. Obszar ten należy do tzw. wstecznej delty Świny, która została uznana – przez działające w Wiedniu Międzynarodowe Towarzystwo Przyjaciół Przyrody – europejskim „Krajobrazem Roku 1993/1994”. Następnie udamy się do Wapnicy, gdzie zobaczymy Jezioro Turkusowe, zaliczane jest do najpiękniejszych jezior Wolińskiego Parku Narodowego. Powrót do Rewala.
Indywidualna wycieczka piesza wzdłuż morza do Niechorza, gdzie znajduje się latarnia morska – zbudowana w 1866 roku ma wysokość 45 m. Z góry piękny widok na morze i okolicę.
Czas na kąpiel i plażowanie.
10. DZIEŃ
Po śniadaniu zakończenie pobytu – wycieczki.

ŚWIADCZENIA:
–  noclegi w O.W., pok. 2 osobowe oraz rodzinne 3 i 4 os. –  wszystkie z łazienkami,wyżywienie zgodnie z ofertą 3 posiłki dziennie, całodniowa wycieczka autokarowa, bilety wstępu, lokalny przewodnik,wycieczki piesze, opieka pilota, rezydenta biura.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Plaża w Rewalu – fot. by David Mark, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-86032/


 

 


Wycieczka na Rewal Białystok, Wycieczka na Rewal Bydgoszcz, Wycieczka na Rewal Elbląg, Wycieczka na Rewal Gdańsk, Wycieczka na Rewal Katowice, Wycieczka na Rewal Kielce, Wycieczka na Rewal Kraków, Wycieczka na Rewal Lublin, Wycieczka na Rewal Łódź, Wycieczka  na Rewal Olsztyn, Wycieczka na Rewal Poznań, Wycieczka na Rewal Rzeszów, Wycieczka na Rewal Szczecin, Wycieczka na Rewal Warszawa, Wycieczka na Rewal Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.