Wczasy nad morzem + rehabilitacja

/Wczasy nad morzem + rehabilitacja
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wczasy nad morzem + rehabilitacja

2024-03-18T16:31:05+00:00
Kategoria: Wczasy
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 6 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy „SŁOWINIEC” położony jest w urokliwej nadmorskiej miejscowości Poddąbie, koło Ustki. Miejscowość Poddąbie posiada specyficzny mikroklimat stworzony przez morze i okoliczne lasy bukowo-sosnowe, gdzie powietrze nasycone jest jodem i mikroelementami. Ośrodek znajduje się w odległości 250 metrów od morza – zejście na plażę po schodach.

Na dużym, ogrodzonym terenie należącym do ośrodka (1,5 ha) znajduje się: basen rehabilitacyjny o wymiarach 4,5m x 5m – dostęp bez ograniczeń, baza rehabilitacyjna, mini-orlik (piłka nożna, koszykówka), miejsce do biesiady przy ognisku, cały teren ośrodka objęty jest dostępem do darmowej sieci WiFi, stołówka (na parterze z podjazdem dla wózków), plac zabaw dla dzieci, świetlica z kominkiem i tablicą multimedialną, piłkarzyki, boisko do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, stoły do tenisa stołowego, biblioteka, wypożyczalnia rowerów (za dodatkową opłatą), parawany, leżaki, kijki do wypożyczenia – bez opłat.

W cenie turnusu: pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja – serwowane do stolika; rozpoczęcie świadczeń obiadem a zakończenie śniadaniem), zabiegi rehabilitacyjne po konsultacji z lekarzem na miejscu.

Zabiegi:
kinezyterapia: gimnastyka indywidualna, gimnastyka indywidualna ugul, gimnastyka grupowa, gimnastyka basen rehabilitacyjny, kinezootaping – plastrowanie dynamiczne,
balneoterapia: okłady borowinowe częściowe, inhalacje solankowe / z lekiem,
fizykoterapia: laser, krioterapia miejscowa CO2 (dwutlenek węgla), galwanizacja, diadynamik, jonoforeza z lekiem, elektrostymulacja, prądy interferencyjne, ultradźwięki lub, fonoforeza z lekiem, sollux (filtr czerwony lub niebieski), lampa bioptron, pole magnetyczne.
Masaże (dodatkowe płatne na miejscu): klasyczny częściowy, klasyczny relaksacyjny, całościowy, wibracyjny aquawibron, pneumatyczny boa, mata akupresurowa wieloigłowa, mata ir – podczerwień.

Atrakcje w cenie: koncert muzyczny, ognisko z kiełbaskami i grzańcem, wieczorek taneczny z orkiestrą, spotkanie z „winnicą”, zumba, Nordic Walking – z instruktorem na życzenie.

Wycieczki x 3 w cenie: autokarowe – Słupsk, Ustka oraz piesza do Orzechowa (latarnia morska)

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Zdjęcie własnością BP Variustur

 


Wczasy nad morzem, wczasy nad Polskim morzem, wczasy nad morzem dla seniora, wczasy nad morzem dla rodziny, wczasy nad morzem pobyt rehabilitacyjny

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.