Ferie w Wieżycy

/Ferie w Wieżycy
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Ferie w Wieżycy

2021-01-26T13:29:54+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ferie w Wieżycy.
Dużą moc wrażeń zapewni kulig po pięknych lasach kaszubskich. Konie, śnieg, zabawa oraz ognisko z kiełbaskami!

 

I  WERSJA / Pensjonat.

Termin oraz cena na zapytanie

Pensjonat – to nowy budynek oddany do użytku w 2015 roku, położony przy lesie pobliżu jeziora.

Do państwa dyspozycji: 13 pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych z łazienką, TV oraz wi-fi. W części z nich jest taras z widokiem na ujeżdżalnię i jezioro. Pensjonat oraz każdy z pokoi ma swój wyjątkowy charakter. Dodatkowo na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny z miejscem do wypoczynku oraz wyjściem na zadaszony taras. Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Gościom serwowane są pyszne domowe posiłki. Ponadto dwie duże sale: restauracyjna oraz rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem. Sala rekreacyjna według zapotrzebowania może również służyć jako szkoleniowo-konferencyjna.

Możliwość korzystania z gorącej balii kąpielowej, która dostarcza niezapomnianych wrażeń w trakcie zimowych wieczorów, hartuje nasz organizm oraz uodparnia na choroby w cenie 10 zł / godzina / osoba. Dodatkową atrakcją jest również sauna fińska, która działa zdrowotnie, oczyszczająco i hartuje nasze ciało-
10 zł / godzina / osoba.

II WERSJA / Hotel 3*

Termin oraz cena na zapytanie.

Hotel położony jest malowniczo na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jeleń. Otaczające wody łączą się tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku.
Hotel przeszedł w 2007 i 2008 roku generalny remont, w trakcie którego dobudowano centrum SPA o powierzchni ponad 800 m². Następne inwestycje, planowane na kolejne lata, to nowy (trzeci) pawilon, oddzielnie zlokalizowany, w którym powstanie duże centrum konferencyjne na 200 osób oraz 35 dodatkowych, klimatyzowanych pokoi, a także zostanie dobudowany basen kryty.

ŚWIADCZENIA: przejazd busem lub autokarem w zależności od ilości osób, kulig, przejazd zaprzęgiem konnym + 6-osobowe sanie*, ognisko z pieczeniem kiełbasek, opieka pilota, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: wyżywienie, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

*Uwaga! Możliwość przejazdu bryczkami

 

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Kulig – fot. by Tomasz Proszek, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-549727/


 

 


Ferie Wieżyca Białystok, Ferie w Wieżycy Bydgoszcz, Ferie Wieżyca Elbląg, Ferie w Wieżycy Gdańsk, Ferie Wieżyca Gorzów Wielkopolski, Ferie Wieżyca Katowice, Ferie Wieżyca Kielce, Ferie w Wieżycy Kraków, Ferie w Wieżycy Lublin, Ferie Wieżyca Łódź, Ferie w Wieżycy Olsztyn, Ferie w Wieżycy Poznań, Ferie w Wieżycy Rzeszów, Ferie w Wieżycy Szczecin, Ferie Wieżyca Warszawa, Ferie w Wieżycy Wrocław, Ferie Wieżyca Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.