Ojcowski Park Narodowy – Kraków – Oświęcim

/Ojcowski Park Narodowy – Kraków – Oświęcim
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Ojcowski Park Narodowy – Kraków – Oświęcim

2023-02-02T15:24:01+00:00
Kategoria: Wycieczki szkolne
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Zwiedzanie – Zamek w Pieskowej Skale, obejrzymy Maczugę Herkulesa. Następnie przejazd autokarem do Ojcowa. Piesza wędrówka z parkingu w Ojcowie w dół Doliny Prądnika do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości. Dalej spacer przez malowniczy wąwóz w otoczeniu wytworów skalnych. Przejazd na zakwaterowanie w Krakowie lub okolicy, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Kraków – zwiedzanie miasta. Spacer na trasie, którego zobaczymy słynny pomnik Smoka Wawelskiego. Dalej Wzgórze Wawelskie: dziedziniec zewnętrzny i wewnętrzny. Wejdziemy do Katedry Wawelskiej – zwiedzanie, gdzie zobaczymy m. in. piękne wnętrze – miejsce koronacji królów polskich, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie. Następnie przejście drogą królewską: Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska, Rynek Krakowski, Wieża Ratuszowa, Kościół Mariacki. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg
3. DZIEŃ
Śniadanie.
Oświęcim zwiedzanie muzeum Auschwitz II – Birkenau. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelu 2/3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 – os. – na zapytanie.


Wycieczka Oświęcim Ojcowski Park Narodowy    Wycieczka Oświęcim Kraków Bazylika

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Oświęcim – fot. by Dariusz Staniszewski, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1066516/

Pozostałe zdjęcia:
Ojcowski Park Narodowy – fot. by Dariusz Staniszewski, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1808976/
Kraków, Bazylika – fot. by max_gloin, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-5541729/


 


Wycieczka Oświęcim Białystok, Wycieczka Oświęcim Bydgoszcz, Wycieczka Oświęcim Gdańsk, Wycieczka Oświęcim Kielce, Wycieczka Oświęcim Łódź, Wycieczka Oświęcim Poznań, Wycieczka Oświęcim Szczecin

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.