Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

/Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

2020-05-22T10:19:56+00:00
Kategoria: Wycieczki rowerowe
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 1 DZIEŃ. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Zapraszamy na wycieczki rowerowe po Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. W naszej ofercie oferujemy usługi dedykowane turystom rowerowym.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Green Velo biegnie przez pięć województw: lubelskie (ok. 350 km), podkarpackie (ok. 430 km), podlaskie (ok. 590 km), świętokrzyskie (ok. 190 km) i warmińsko-mazurskie (ok. 420 km), a trasa prowadzi przez atrakcyjne obszary, m.in. miejsca cenne przyrodniczo, zabytki, ważne węzły komunikacyjne i przesiadkowe. W projekcie zaplanowano modernizację już istniejących tras rowerowych, budowę nowych, wykorzystanie istniejących dróg o niewielkim natężeniu ruchu, utworzenie sieci miejsc postojowych i odpowiednie oznakowanie całego szlaku.
Trasa ma swój początek w Elblągu i to idealne miejsce na start rowerowej przygody wschodnim szklakiem rowerowym Green Velo.

OFERUJEMY:
bezpieczne i nieodpłatne miejsce na przechowanie rowerów,

– pomieszczenie pozwalające przygotować się do kolejnego etapu np. wysuszyć ubrania,
– narzędzia do wykonania podstawowych napraw np. klucze imbusowe, płaskie, śrubokręty, łatki oraz pompki rowerowe,
– usługę transportu osób, pojazdów oraz rowerów – cena ustalana indywidualnie,
– wycieczki rowerowe w okolicy z przewodnikiem rowerowym,
– wypożyczenie rowerów.

WAŻNE INFORMACJE:
– organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w cenach biletów wstępu,
– godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki mogą być zmienione,
– osoby uprawnione do zniżek muszą posiadać legitymację szkolną, studencką lub kartę EURO 26, ISIC a w przypadku emerytów i rencistów odpowiedni dokument,
– wycieczki organizowane są przy frekwencji minimum 6 osób. W przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób zastrzega się możliwość odwołania wycieczki minimum na dzień przed wyjazdem.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.