Skarby Mazowsza

/Skarby Mazowsza
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Skarby Mazowsza

2022-01-12T13:07:51+00:00
Kategoria: Wycieczki rowerowe Polska
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Rower
Ilość dni: 6 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Skarby Mazowsza.
Mazowsze to kraina historyczna położona w środkowym biegu Wisły oraz dorzeczu jej dopływów w centralnej oraz północno-wschodniej Polsce. Region ten jest niedoceniany, a oferuje liczne atrakcje. Płaski teren zapewnia łatwe trasy rowerowe do pokonania, gdzie zobaczymy zróżnicowane krajobrazy, liczne zabytki.

Warszawa Powiśle – Modlin – Strzyżew – Bolimów – Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Powiśle / całość trasy ok. 260 km

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Warszawy. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg. W zależności od miejsca wyjazdu oraz godziny dotarcia do miejscowości istnieje możliwość pieszej wycieczki.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczkę rowerową zaczniemy od przejazdu przez Nadwiślańskie Bulwary do Mostu Łazienkowskiego, skąd roztacza się piękny widok na warszawskie drapacze chmur. Jadąc wzdłuż Wisły po praskiej stronie, będziemy mogli podziwiać Warszawską Starówkę. W drodze do Modlina w Rajszewie miniemy pole golfowe. Zwiedzimy Twierdzę Modlin, która jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce. Na terenie fortecy znajduje się najdłuższy w Europie budynek, będący koszarami wojskowymi i liczący aż 2250 m długości. Zakwaterowanie w okolicy, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Dzisiejszy odcinek zaczniemy od przejazdu po Kampinoskim Parku Narodowym. W drodze do Żelazowej Woli przez wydmy, bagna i leśne ostępy możemy spotkać łosia lub innych mieszkańców puszczy. Przyjazd do miasta, gdzie zwiedzimy Dom Urodzenia Fryderyka Chopina oraz Park nad Utratą. Zakwaterowanie w okolicy, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przez mazowieckie pola dojedziemy do rzeki Bzury i malowniczą ścieżką, wzdłuż jej brzegów dotrzemy do Romantycznych Ogrodów Heleny Radziwiłłowej w Arkadii. Następnie w Nieborowie zwiedzimy Pałac Radziwiłłów. Barokowy Pałac zbudowany w XVII w. Po drugiej wojnie światowej stał się oddziałem Muzeum Narodowego w Warszawie. Zakwaterowanie w okolicy, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. W stronę Warszawy ruszamy przez Bolimowski Park Krajobrazowy. Przyjazd do Radziejowic, gdzie zwiedzimy Zespół Pałacowo-Parkowy oraz galerię obrazów Józefa Chełmońskiego. Przyjazd do Grodziska Mazowieckiego. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Przez dzielnice Warszawy: Ursus i Wola dojedziemy na Powiśle, gdzie znajduje się Centrum Nauki Kopernik. Tutaj zakończymy swoją wyprawę.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelach 2/3*, wyżywienie wg oferty, pilot rowerowy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ewentualne bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wybierając się na wycieczkę rowerową uczestnik powinien:
– mieć sprawny rower (koniecznie zrobić przegląd przed wyprawą),
– zabrać ze sobą m.in.: narzędzia do wykonywania podstawowych napraw rowerowych, pompkę, zapięcie do roweru, smar do łańcucha, zapasowe dętki (wskazane co najmniej 2 sztuki), apteczkę.
– mieć odpowiednio oświetlony rower.

Oferujemy obsługę grup rowerowych busem wraz z kierowcą do 8 osób: przewóz osób (bez rowerów), bagażów oraz przepaków.
Zapraszamy do współpracy!
Informacja na stronie: przewozosobeuropa.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Skarby Mazowsza żelazowa wola

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Twierdza Modlin – fot. by Piotr Zakrzewski, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-5879891/

Pozostałe zdjęcia:
Żelazowa wola – fot. Agnieszka, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-3734181/


 

 


Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Białystok, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Elbląg, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Gdańsk, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Katowice, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Kraków, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Lublin, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Olsztyn, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Opole, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Szczecin, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Toruń, Wycieczka rowerowa Skarby Mazowsza Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.