VeloDunajec

/VeloDunajec
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

VeloDunajec

2022-01-12T13:09:58+00:00
Kategoria: Wycieczki rowerowe Polska
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Rower
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Podziwiaj piękno VeloDunajec. Jest to wycieczka rowerowa wzdłuż jednej z najpiękniejszych rzek tej części Europy, dzięki której zobaczymy najciekawsze miejsca i zabytki Małopolski. Zapraszamy!

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Schroniska Głodówka. Z tego miejsca rozpoczniemy wycieczkę rowerową do Zakopanego – słynnego kurortu. Trasa rowerowa obfitować będzie w piękne widoki na Tatry – najpiękniejsze góry w Polsce. Przyjazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
2. DZIEŃ

Śniadanie. Wjazd kolejką z rowerami na szczyt Gubałówki, gdzie podziwiać będziemy jeden z najpiękniejszych widoków w Polsce – panorama Tatr, która zapiera dech w piersiach. Przejazd widokową trasą rowerową do Chochołowa. Miasteczko wpisane jest na listę UNESCO ze względu na unikatowość drewnianej architektury. Przejazd ścieżką rowerową tzw. „Szlak Wokół Tatr” w okolicach Chochołowa. Odcinek ścieżki wybudowany został na dawnym torowisku kolejowym. Przejeżdżać będziemy przez odnowione wiadukty, urokliwe torfowiska i małe wioski. Do Nowego Targu dojedziemy w otoczeniu przyrody i lokalnej kultury. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Ścieżką rowerową VeloDunajec wjedziemy na punkt widokowy, a dalej jechać będziemy brzegami Jeziora Czorsztyńskiego. Region ten to dawny Spisz, kraina łącząca kultury Polski i południowych sąsiadów. Stanowi to o unikatowości tego miejsca. Zjazd popularną czerwoną drogą rowerową, gdzie dojedziemy do Zamku w Niedzicy. Dla chętnych przejazd rowerem do ruin zamku w Czorsztynie, który zlokalizowany jest na drugim brzegu jeziora. Popołudniu czas wolny na m.in.: odpoczynek na plaży, kąpiele w jeziorze lub indywidualna wycieczka rowerowa po okolicy. Zakwaterowanie w hotelu w Niedzicy, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd jedną z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce i Słowacji tj. Przełom Dunajca. Będziemy podziwiać widok na niezwykłą górę Trzy Korony oraz rzekę, która wije się pośród skał. Piękne wąwozy, wysokie skały, czysta rzeka oraz dzikie lasy nadają temu miejscu niebywały charakter. Nic dziwnego, że ustanowiono tu Pieniński Park Narodowy chroniący dziką przyrodę. Przejazd tą trasą do Szczawnicy, znanego kurortu turystycznego. Zwiedzanie Wąwozu Homole. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny m.in.: na spacer, górski trekking lub zrelaksować się na basenie. Dla chętnych spływ Dunajca tradycyjnymi tratwami góralskimi. Zobaczymy Przełom Dunajca z innej perspektywy, aby jeszcze raz zachwycić się pięknem tego miejsca. Możliwość wejścia na szczyt Sokolicy, gdzie możemy podziwiać panoramę na Tatry lub z lotu ptaka uchwycić rzekę Dunajec. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd rowerami do Nowego Sącza. Podążać będziemy spokojnymi trasami w otoczeniu lasów i okolicznych wzgórz. Przejazd przez małe miasteczko – Łąck, znanym na całą Polskę z produkcji „Śliwowicy Łąckiej”, wyskokowego trunku o intensywnym smaku. W trakcie wycieczki będziemy przejeżdżać przez małe wioski, w których wciąż można zobaczyć lokalny charakter. Wzdłuż rzeki Dunajec dojedziemy do Starego Sącza. Piękne miasteczko położone jest na zbiegu dwóch rzek, Popradu i Dunajca. Tworzy to niezwykłą enklawę dzikiej przyrody. Zakwaterowanie w hotelu w Nowym Sączu, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelach 2/3*, wyżywienie wg oferty, pilot rowerowy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ewentualne bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wybierając się na wycieczkę rowerową uczestnik powinien:
– mieć sprawny rower (koniecznie zrobić przegląd przed wyprawą),
– zabrać ze sobą m.in.: narzędzia do wykonywania podstawowych napraw rowerowych, pompkę, zapięcie do roweru, smar do łańcucha, zapasowe dętki (wskazane co najmniej 2 sztuki), apteczkę.
– mieć odpowiednio oświetlony rower.

Oferujemy obsługę grup rowerowych busem wraz z kierowcą do 8 osób: przewóz osób (bez rowerów), bagażów oraz przepaków.
Zapraszamy do współpracy!
Informacja na stronie: przewozosobeuropa.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Pieniny, Góra Trzy Korony – fot. by jarekgrafik, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1012231/

 

 


Wycieczka rowerowa VeloDunajec Białystok, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Bydgoszcz, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Elbląg, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Gdańsk, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Katowice, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Kielce, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Kraków, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Lublin, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Łódź, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Olsztyn, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Opole, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Poznań, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Rzeszów, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Szczecin, Wycieczka rowerowa Velo Dunajec Toruń, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Warszawa, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Wrocław, Wycieczka rowerowa VeloDunajec Zielona Góra

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.