VeloTatra

/VeloTatra
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

VeloTatra

2022-01-12T13:05:47+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wycieczka rowerowa dookoła Tatr – VeloTatra.
Tatry to bowiem najpiękniejsze z polskich i słowackich gór. Trasa prowadzi przez najpiękniejsze zakątki regionu.

Nowy Targ (Polska) – Zuberec (Słowacja) – Poprad (Słowacja) – Szczawnica – Nowy Targ (Polska) / całość trasy ok. 270 km

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Nowego Targu. Zakwaterowanie, nocleg. W zależności od miejsca wyjazdu oraz godziny dotarcia do miejscowości istnieje możliwość pieszej wycieczki.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Dziś zaczynamy naszą przygodę w stronę najpiękniejszych polskich gór – Szlakiem Wokół Tatr. Przez okoliczne wrzosowiska podziwiając przy tym piękne widoki dotrzemy do Chochołowa. W mieście zobaczymy z unikalną drewnianą architekturę. Do Zuberca na Słowacji dojedziemy poruszając się po zboczach Tatr. Zakwaterowanie, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Długi zjazd do jeziora Liptovska Mara. Dalej przez ścieżki Tatr Niżnych dotrzemy do Popradu. Strzeliste szczyty Tatr Wysokich oraz Tatr Niżnych tworzą tu niezwykłą scenerię i zapierają dech w piersiach. Zakwaterowanie, nocleg. Dla chętnych możliwość krótkiego zwiedzania Popradu i okolic.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót w kierunku Polski. W drodze do Szczawnicy, znanego polskiego kurortu, będziemy podziwiać niezwykłość tutejszej przyrody oraz zwiedzanie urokliwego miasteczka. Zakwaterowanie, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd na Przełom Dunajca, który jest częścią szlaku rowerowego VeloDunajec. Wzdłuż rzeki dotrzemy do Jeziora Czorsztyńskiego. Dla chętnych zwiedzanie zamku w Niedzicy, jedną z największych atrakcji regionu. Dalej przyjazd do Nowego Targu. Powrót do miejsca zbiórki. Ewentualnie możliwość dodatkowego noclegu.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelach 2/3*, wyżywienie wg oferty, pilot rowerowy, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ewentualne bilety wstępu, dopłata do obiadów w porze kolacji, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wybierając się na wycieczkę rowerową uczestnik powinien:
– mieć sprawny rower (koniecznie zrobić przegląd przed wyprawą),
– zabrać ze sobą m.in.: narzędzia do wykonywania podstawowych napraw rowerowych, pompkę, zapięcie do roweru, smar do łańcucha, zapasowe dętki (wskazane co najmniej 2 sztuki), apteczkę.
– mieć odpowiednio oświetlony rower.

Oferujemy obsługę grup rowerowych busem wraz z kierowcą do 8 osób: przewóz osób (bez rowerów), bagażów oraz przepaków.
Zapraszamy do współpracy!
Informacja na stronie: przewozosobeuropa.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
fot. DzidekLasek, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1331152/

 


 

 


Wycieczka rowerowa Velo Tatra Białystok, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Bydgoszcz, Wycieczka rowerowa VeloTatra Elbląg, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Gdańsk, Wycieczka rowerowa VeloTatra Katowice, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Kielce, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Kraków, Wycieczka rowerowa VeloTatra Lublin, Wycieczka rowerowa VeloTatra Łódź, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Olsztyn, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Opole, Wycieczka rowerowa VeloTatra Poznań, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Rzeszów, Wycieczka rowerowa VeloTatra Szczecin, Wycieczka rowerowa VeloTatra Toruń, Wycieczka rowerowa Velo Tatra Warszawa, Wycieczka rowerowa VeloTatra Wrocław, Wycieczka rowerowa VeloTatra Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.