Kanał Elbląski – Elbląg

/Kanał Elbląski – Elbląg
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Kanał Elbląski – Elbląg

2020-05-08T12:58:09+00:00
Ilość dni: 1 DZIEŃ. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przejazd do Buczyńca na rejs po Kanale Elbląskim, na trasie Buczyniec- Elbląg. Statek pokonuje różnicę wysokości ponad 100 m przy pomocy 5 pochylni oraz specjalnego wózka, którym jest transportowany. Jedyny czynny taki obiekt hydrotechniczny w skali światowej. Przepłynięcie przez kanał, jezioro Drużno, rezerwat fauny i flory, gdzie swoje lęgowiska ma ok. 200 gatunków ptaków, dalej płyniemy rzeką Elbląg. Elbląg. Spacer podczas, którego zobaczymy zrewitalizowane Stare Miasto. Wejdziemy do nowego Ratusza, gdzie zobaczymy makietę miasta oraz zamku krzyżackiego, następnie zwiedzanie katedry pw. Świętego Mikołaja – dla chętnych wejście na więżę z którego roztacza się panorama miasta (Taras jest na wysokości 67,08 m i wymaga pokonania 366 stopni schodów). Przejście drogą kościelną obok Elbląskiej Biblioteki do Muzeum Historyczno-Archeologicznego, zwiedzanie wystaw, następnie spacer wzdłuż rzeki Elbląg po trasie nowo wybudowane 2 mosty, przejście obok galerii EL – zobaczymy najstarszy obiekt dawny kościół z XIII w. dojście do jedynej zachowanej miejskiej bramy obok pomnik legendarnego piekarczyka, który ocalił miasto przed najazdem krzyżaków. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport, bilety wstępu, lokalny przewodnik.

Wycieczka realizowana busem do 8 osób, busem do 20 osób lub autokarem od 50 do 80 osób.

Cena wycieczki uzależniona od miejsca wyjazdu oraz ilości osób.

Buczyniec Kanał Elbląski   Buczyniec Elbląg Galeria EL   Buczyniec Elbląg Brama Targowa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.