Wczasy na Pomorzu – Pałace – Warmii i Mazur

/Wczasy na Pomorzu – Pałace – Warmii i Mazur
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wczasy na Pomorzu – Pałace – Warmii i Mazur

2020-06-29T09:44:00+00:00
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wczasy na Pomorzu – Pałace – Warmii i Mazur

Wczasy na Pomorzu
Podczas tej podróży poznają Państwo różne style dawnych pałaców, zamków i dworów.

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki lub odbiór grupy z lotniska Po południu przybycie do  Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. To miejsce pozwala swoim gościom zanurzyć się w świecie, który od dawna można uznać za zaginiony, oferując jednocześnie wszelkie udogodnienia współczesnego komfortu. Kolacja i nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie i przejazd przez Toruń do Giżycka. Krótki zwiedzanie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur oraz miejsca działalności Mikołaja Kopernika. Kolacja i nocleg w hotelu St. Bruno w Giżycku. Hotel ten został zaaranżowany w dawnym zamku krzyżackim, z którego zachowało się tylko jedno skrzydło. Zostało ono wiernie odrestaurowane i wkomponowane w nowoczesną całość. Ten 4-gwiazdkowy hotel swoją nazwą nawiązuje do św. Brunona z Kwerfurtu. Zginął on śmiercią męczeńską w roku 1009 podczas misji do Prus. Stało się to na wzgórzu nieopodal hotelu. Kolacja i nocleg w hotelu.
3. DZIEŃ
Po śniadaniu objazd po północnej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Zwiedzanie Wilczego Szańca – byłej kwatery Adolfa Hitlera oraz Św. Lipki z barokowych kościołem pielgrzymim. Tam wysłuchanie krótkiego koncertu organowego. Zwiedzanie z zewnątrz Kętrzyna. Kolacja z muzyką dworską w hotelu St. Bruno w Giżycku.
4. DZIEŃ
Śniadanie Druga część objazdu Mazur. Tym razem część południowa. Spacer po Mikołajkach, stamtąd rejs po Jeziorze Śniardwy. Następnie przejazd przez Puszczę Piską i zwiedzanie klasztoru starowierców w Wojnowie. Powrót do Giżycka. Kolacja i nocleg.
5. DZIEŃ
Nieco wcześniejsze śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Malborka. Tu zwiedzanie zamku krzyżackiego – średniowiecznej siedziby komturów i obecnie największej ceglanej budowli warownej od 1997 r. figurującej na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Gdańska. Kolacja i nocleg w pobliskim pałacu w Leźnie.
6. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Gdańska i zwiedzanie miasta. W programie spacer po Starówce ulicą Długą i Długim Targiem obok Fontanny Neptuna, Żurawia i Kościoła Mariackiego. Następnie zwiedzanie pocysterskiej Katedry w Oliwie z krótkim koncertem słynnych organów z XVIII w. Przejazd do Sopotu – najpiękniejszego kurortu i kąpieliska nad Bałtykiem ze słynnym najdłuższym molo w Europie. Po południu czas wolny. Powrót do pałacu w Leźnie. Wieczór rycerski z kolacją. Nocleg.
7. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego. Atrakcją dnia jest zwiedzanie ruchomych wydm w parku, które stanowią najciekawszą atrakcję przyrodniczą tego regionu. Dalsza podróż na nocleg do dawnego zamku rycerskiego w Krągu położonego ok. 40 km od Słupska. Uroczysta kolacja pożegnalna w przepięknych barokowych wnętrzach hotelu Podewils. Zamek z XV w. został przebudowany i zaaranżowany na 3-gwiazdkowy hotel i należy do najciekawszych historycznie budowli w Polsce. Nocleg.
8. DZIEŃ
Śniadanie wyjazd w drogę  powrotną

ŚWIADCZENIA :
7 x nocleg w trzy- lub czterogwiazdkowych hotelach pałacowych,
– 7 x śniadanie bufetowe w hotelu
– 4 x trzydaniowa ciepła obiadokolacja serwowana w hotelu
– 1 x kolacja z muzyką dworską w hotelu St. Bruno Giżycku
– 1 x kolacja rycerska w Pałacu w Leźnie
– 1 x kolacja pożegnalna z muzyką kameralną w hotelu Podewils w Krągu
– Zwiedzanie Olsztyna
– całodzienny pilotaż na Mazurach łącznie z zwiedzaniem i wstępem do Wilczego Szańca i św. Lipki (datki)
– całodzienny pilotaż na Mazurach łącznie z rejsem po jeziorze, wstępem do klasztoru w Wojnowie i spacerem po Puszczy Piskiej
– wstęp i zwiedzanie Zamku w Malborku
– zwiedzanie Gdańska z wstępem do Kościoła Mariackiego i koncertem organowym w Katedrze Oliwskiej
– Wstęp do Słowińskiego Parku Narodowego oraz dowóz wózkami elektrycznymi do wydm i z powrotem
– transport autokarem, busem lub minibusem
– ubezpieczenie NNW i KL

 

Wczasy na Pomorzu – Pałace – Warmii i Mazur

 

 

 

 

Wczasy na Pomorzu Białystok, Wczasy na Pomorzu Bydgoszcz, Wczasy na Pomorzu Elbląg,  Wczasy na Pomorzu Gdańsk, Wczasy na Pomorzu Katowice, Wczasy na Pomorzu Kielce, Wczasy na Pomorzu Kraków, Wczasy na Pomorzu Lublin, Wczasy na Pomorzu Łódź, Wczasy na Pomorzu Olsztyn, Wczasy na Pomorzu Poznań, Wczasy na Pomorzu Rzeszów, Wczasy na Pomorzu Szczecin, Wczasy na Pomorzu Warszawa, Wczasy na Pomorzu do Wrocław,

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.