Braniewo – Elbląg – Buczyniec – Kanał Elbląski

/Braniewo – Elbląg – Buczyniec – Kanał Elbląski
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Braniewo – Elbląg – Buczyniec – Kanał Elbląski

2020-06-29T09:42:21+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka do Braniewa

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przyjazd do Braniewa. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji. Rekreacja w hotelowym Spa (basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, grota solna, siłownia). Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie, stół szwedzki. Przejazd do Buczyńca i zwiedzanie Izby Historii Kanału Elbląskiego. Następnie rejs po Kanale Elbląskim wraz z cateringiem, na trasie Buczyniec – Elbląg. Jedyny czynny taki obiekt hydrotechniczny w skali światowej. Jest to najbardziej atrakcyjna część kanału, gdzie statek pokonuje różnicę wysokości ponad 100 m przy pomocy 5 pochylni oraz specjalnego wózka, którym jest transportowany. Następnie przepłynięcie przez jezioro Drużno, rezerwat fauny i flory, gdzie swoje lęgowiska ma ok. 220 gatunków ptaków oraz rzekę Elbląg. Powrót do hotelu Warmia. Kulminacyjne spotkanie integracyjne w chacie grillowej, bufet – obiad + przekąski połączony z zabawą przy muzyce mechanicznej. Nocleg
3. DZIEŃ
Śniadanie, stół szwedzki. Zwiedzanie Braniewa: Bazylika Mniejsza pw. św. Katarzyny, pozostałości murów obronnych (XIV w.): fragmenty baszt, wieże. Obecnie w tym miejscu znajduje się miejski amfiteatr. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport, zakwaterowanie pok. 2 osobowe,wyżywienie wg programu + spotkanie integracyjne, opieka pilota, bilety wstępu.

 Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.