Gdańsk – Sopot

/Gdańsk – Sopot
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Gdańsk – Sopot

2023-02-08T15:24:35+00:00
Ilość dni: 1 DZIEŃ. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Sopotu, spacer po słynnym deptaku Monte Casino, gdzie m.in.: zobaczymy Krzywy Domek, który zajął pierwsze miejsce na liście 50 najdziwniejszych budynków świata, opublikowanej przez Portal Village of Joy. Dalej spacer po najdłuższym drewnianym molo w Europie, długość jego to 511,5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej. Przejazd do Gdańska i wejście do Hevelianum, jest to nowoczesne centrum nauki mieszczące się na Górze Gradowej w samym centrum Gdańska. Zabytkowe XIX-wieczne budynki dziś stanowią zachętę do poznawania świata i praw nim rządzących, a przy tym są doskonałą okazją do świetnej, rodzinnej zabawy. Następnie zobaczymy Pomnik Poległych Stoczniowców 1970 – pomnik w postaci trzech krzyży z kotwicami, upamiętniający ofiary wydarzeń Grudnia 1970 i znajdujący się na placu Solidarności w Gdańsku, w pobliżu Bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej, niedaleko miejsca, gdzie padli pierwsi czterej zabici. Został odsłonięty 16 grudnia 1980. Zwiedzanie Muzeum II wojny światowej, które jest państwową instytucją kultury powołane w 2008. Muzeum zostało otwarte 23 marca 2017. Muzeum ma za cel upowszechniać wiedzę o II wojnie światowej oraz służyć pielęgnowaniu pamięci o jej ofiarach i bohaterach; ma być nowoczesnym obiektem pod względem formy, a także prowadzonej działalności wystawienniczej, edukacyjnej i badawczej. Obiad. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

————————————————————————————————————-
Program może być modyfikowany i poszerzony o kolejne dni i miejsca zwiedzania.
np. Westerplatte, Zoo, Katedra Oliwska z parkiem, Muzeum Morskie w tym najstarszy średniowieczny dźwig Żuraw.
Miejsca zwiedzania oraz dni do uzgodnienia ze Zleceniodawcą.

 

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wycieczka do Gdańska    Wycieczka do Gdańska    Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska    Wycieczka do Gdańska

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Gdańsk, pomnik Neptuna – fot. by Jens Rasch, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-2700892/

Pozostałe zdjęcia:
Mewy – fot. by ra-dio, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-630915/
Gdańsk, starówka – fot. by Makalu, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-3531230/
Gdańsk, Dwór Arusa – fot. by neufal54, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-890356/
Gdańsk – fot. by DagMary, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1713079/
Gdańsk, port – fot. by erwinbauer, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1044857/


 

 

 

 


Wycieczka do Sopotu Białystok, Wycieczka do Sopotu Bydgoszcz, Wycieczka do Sopotu Elbląg, Wycieczka do Gdańska, Wycieczka do Sopotu Katowice, Wycieczka do Sopotu Kielce, Wycieczka do Sopotu Kraków, Wycieczka do Sopotu Lublin, Wycieczka do Sopotu Łódź, Wycieczka do Sopotu Olsztyn, Wycieczka do Sopotu Poznań, Wycieczka do Sopotu Rzeszów, Wycieczka do Sopotu Szczecin, Wycieczka do Sopotu Warszawa, Wycieczka do Sopotu Wrocław Wycieczka do Gdańska Białystok, Wycieczka do Gdańska Bydgoszcz, Wycieczka do Gdańska Elbląg, Wycieczka do Gdańska, Wycieczka do Gdańska Katowice, Wycieczka do Gdańska Kielce, Wycieczka do Gdańska Kraków, Wycieczka do Gdańska Lublin, Wycieczka do Gdańska Łódź, Wycieczka do Gdańska Olsztyn, Wycieczka do Gdańska Poznań, Wycieczka do Gdańska Rzeszów, Wycieczka do Gdańska Szczecin, Wycieczka do Gdańska Warszawa, Wycieczka do Gdańska Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.